Mail ons

Neem contact met ons op
Laat een vraag of opmerking achter en wij zullen hier zo spoedig mogelijk op terugkomen.
Please type the letters and numbers below

Contact

Verotex Industries B.V.
Edisonweg 3
5466 AR Veghel
The Netherlands
Tel. +31(0)413 34 23 38
verkoop@verotex.nl

Management

Algemeen directeur
Ivo Jacobs
ivo@verotex.nl

Commercieel directeur
Bart Möhlmann
bart@verotex.nl

Financial Controler
David van der Wijst
david@verotex.nl

Verkoop

Exportmanager
Loud Domsdorf
loud@verotex.nl

Accountmanager Projecten
Judith van den Boogaard
judith@verotex.nl

Accountmanagers Nederland
Bert Oude Veldhuis
bert@verotex.nl

Commercieel directeur
Bart Möhlmann
bert@verotex.nl

Administratie

Financiële administratie
Hermien van Rooij
hermien@verotex.nl

Inkoopadministratie
Gemma van de Loo
inkoop@verotex.nl

Verkoopadministratie
Dudu Korkmaz
verkoop@verotex.nl

 
Copyright © 2013-2017 Verotex, Inc. All rights reserved.